Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: 13,27%

Re: Gensulin zostale w kraju

Zgłoś do moderatora
W sumie to nie wiadomo skąd te niedobory. W wywiadzie z 14.08.2018 Neymann mówił: >>Prezes przypomniał, że w związku z nowymi regulacjami unijnymi, dotyczącymi zakazu stosowania od stycznia 2021 r. trytonu m.in. do produkcji insuliny ludzkiej, Bioton musi zmodyfikować produkcję insuliny, a zmiana technologiczna wymagać będzie aktualizacji rejestracji na poziomie Unii Europejskiej.<<
link 

Czy zmodyfikowali? Czy zaktualizowali rejestracje? Żadnych informacji nie było. Polityka "0" informacji się kłania. Jeśli niedobory powstają w wyniku wstrzymania produkcji z powyższych powodów, to kicha. Ale w sumie dziś nie kupowała ulica. No może nie tylko ulica. Ktoś grubszy zbierał a obroty ponad 4 bańki są imponujące. Nie wiedzieliby co robią??? Pożyjemy, zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 0,30% 5,00 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.