Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -29,33%

Re: Gdzie te wasze mln akcji?

Zgłoś do moderatora
Jeżeli myślisz że takim wpisem coś zdziałasz to postaraj się bardziej. Twoja teoria nie klei się. Sugerujesz że banki trzon akcjonariuszy dopiero teraz obudził się że brakuje wpłaty i pomimo wszystko zwiększa zaangażowanie. Gdzie tu logika. Ile jest wart ich obecny pakiet a ile będzie wart po spłacie zadłużenia. Grupa stale się rozwija i z miesiąca na miesiąc jest lepiej. Jeżeli jest tak jak mówisz akcje poszłyby w rynek 2lata temu. A nie przy tym kursie. Nie staraj się być mądrzejszy od głównych akcjonariuszy. Sprawdzam Cię marzycielu pod koniec czerwca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 0,00% 0,05 2020-09-23 12:32:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.