Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 9,92%

Re: Gdzie się podziały tamte... akcje?

Zgłoś do moderatora
W styczniu było takie info:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/BLUMERANG-INVESTORS-S-A-Informacja-o-akcjonariuszach-dysponujacych-ponad-5-glosow-na-NWZ-Spolki-Blumerang-Investors-S-A-w-dniu-21-stycznia-2021-roku-8041872.html

, plus od tego czasu Łaś dokupił prawie 5 % spółki, należy też wspomnieć, że moonrock zostawił sobie 67 tyś akcji, razem mają koło 5 mln akcji, czyli wynika z tego tyle, że gdzieś skitrane jest 1,5 mln akcji (bo moonrock miał 6,8 mln akcji, które sprzedał, a tylko 5,2 mln wiadomo gdzie jest).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 1,14% 13,30 2021-10-18 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.