Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Gdzie się podziały tamte... akcje?

Zgłoś do moderatora
Wiadomo że od słupa. Ale pytanie czy słupy puściły w obieg 1 %, 20 % czy 60% posiadanych akcji. Moim zdaniem puścili niewiele, ot żeby był jakiś przemiał. A jeśli puścili niewiele to nadal mogą mieć powyżej 90% i dodruk może nie będzie potrzebny. Tzn wiadomo że JC nie jest tu charytatywnie, ale może np. oddać teraz wszystkie akcje Saule w zamian za dodruk akcji za parę lat dla niego. Wizerunkowo byłoby to teraz bardzo dobre bo ulica, czyli my, zarobiłaby jeszcze więcej a JC by nic nie stracił na tym. Ale to można gdybać sobie a jak będzie to zobaczymy. A czemu wcale nie fantastycznie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 2,11% 12,10 2021-10-22 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.