Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: -0,83%

Re: Gdzie się podziały tamte... akcje?

Zgłoś do moderatora
Kiedyś się ktoś tu chyba nad tym pochylał, dobrze że o temacie przypomniałeś. Bo to bardzo ciekawy temat Panie Dziegieć. Może się mylę ale chyba jedyna opcja to sprzedanie tych akcji na 13 lub więcej osób, by każda miała mniej jak 5%. Inaczej musieliby się ujawnić. A to znaczy że Pan January poprzez słupy może mieć ponad 90% BLU, a wtedy może dodruk byłby sporo mniejszy niż zakładam lub nie byłoby go wcale. Ale by było fantastycznie, gdyby okazała się to prawda. Niestety się nie dowiemy dopuki się nie ujawnią, czyli pewnie po informacje o połączeniu, i też niekoniecznie od razu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -0,83% 12,00 2021-10-25 15:39:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.