Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: gdzie sie kupuje akcje opteam? bo nie moge znalezc

Zgłoś do moderatora
śmiecia albo marnych inwestorów - czas pokaże
nie wiem po co ktoś sprzedaje poniżej 5 zł skoro cena emisyjna rok temu była po 5,40
widać że każdy sprzedaje ze stratą - tylko po co. Przy płynności na opteamie wystarczy niewiele kasy, dobre info i mozna wyciągnąć znacząco kurs.
Jak podali w marcu spółka bedzie miała ok 30% wzrost zysku. W niedługim czasie powinni też zaktualizować wartość księgową gdyż obecna nie odzwierciedla prawdziwej wartości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 14,40 2021-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.