Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -40,43%

Re: Gdzie naganiacze, tqk się darli a tu moc opada

Zgłoś do moderatora
Sorki, jako główny nagon tego forum, co nie umie w giełdę, biegam za karpiem, aktualizację sklepu switcha wrzuciłem już dziś, do tego sprawdziłem mniej więcej za ile prawa zostały przejęte - nie mam do końca pewności ale nie są to jakieś duże pieniądze (muszę się przekopać przez raporty ngg i schockworks (metawersum), a przed świętami to trochę tak średnio mi się chce, więc dobry deal bo kasa zostanie w kasie niewydana na to, a i dłużnika wiszącego ciągle kasę też mają z głowy. Księgowo chyba też to będzie dobrze wyglądało ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -9,35% 0,08 2023-05-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.