Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -25,93%

Re: gdzie jest wasze 5 zł?

Zgłoś do moderatora
Rok temu to spolki rosly 100% pod nowa strategie ktora nic nie wnosila, teraz juz nie jest tak latwo ze jak kupisz gaming w marcu, to w lipcu wyciagasz drugie tyle niezaleznie od tego co robi spolka. Teraz zarobi sie tylko tam gdzie faktycznie bedzie ruch. Czy bedzie tutaj, nie wiem, ale moge sobie poczekac. Przynajmniej nie dodrukowali pierdyliarda akcji dla Januara i nie leci wiecznie na pysk jak chociazby AIG (ktory zreszta zrabal Metamorphosis po calosci a wszystkie inne tytuly wydaje w kooperacji lacznie z War Mongrels ktore mogloby dac im zarobic gdyby mieli pojecie o wydawaniu gier) czy inny smiec Oxygen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -3,74% 1,80 2022-05-27 10:16:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.