Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -29,01%

Re: gdzie jest wasze 5 zł?

Zgłoś do moderatora
Pewnie ze czeka, z samego varsav chociazby, juz nie maja nawet lockupu, ale na tym forum jest naprawde malo ludzi, a ci ktorzy sa kumaja ze zeby opchnac papier naiwnym trzeba ich znalezc. A zeby ich znalezc trzeba zrobic to co bylo na oml, aig, czy nawet ostatnio art games. I to nie jest zaklinanie, to jest nazywanie prostego mechanizmu gieldy. Skoro spolka jest taka zla to rozumiem ze z dobrego serca odradzasz inwestowanie w nia i po prostu taki jest cel tego podsumowania?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 0,58% 1,73 2022-05-20 09:47:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.