Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -25,93%

Re: gdzie jest wasze 5 zł?

Zgłoś do moderatora
IPO ? Niech będzie, ale czepiasz się słówek, chodzi o stary papier sprzed debiutu.

Jaki popyt jest zasypywany ? Każdy, który się pojawi. Widać to od dawna.

Sprzedawali po 7 zł ? No i co z tego, że sprzedawali za tyle ? Widziałeś tu 7 zł od czasu debiutu ?

Ovid wydał grę ? Ile się tej gry sprzedało ? 6000 sztuk. Dramat.

Co tu rozgrywać jak są grosze do zebrania, bo nie zapowiada się, żeby przyszedł duży popyt.

Owszem, nazywaj sobie trollem kogo chcesz, Ovid jest cienką spółką z cienkimi perspektywami. Żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Po prostu nie ma nowych chętnych na akcje i raczej nie będzie, za to akcji do opylenia naiwnym czeka od groma.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -3,74% 1,80 2022-05-27 10:16:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.