Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -23,05%

Re: gdzie jest wasze 5 zł?

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze, rozgrywa wlasnie skoro taki maly obrot robi taki ruch to spolka idealna do rozegrania. Po dugie, jakie ipo? Nie bylo na ovid nigdy ipo a posiadacze akcji sypali po debiucie od 7zl. Po trzecie jaki popyt jest zasypywany skoro piszesz ze male obroty. I wreszcie po czwarte, ovid rozni sie tym ze w odroznieniu od 70 z tych 100 spolek juz jakies gry wydal i pracuje nad prawdziwymi grami a nie tylko nad espi. Jak juz trollujesz to sie przynajmniej skup

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 2,19% 1,87 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.