Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -25,51%

Re: gdzie jest wasze 5 zł?

Zgłoś do moderatora
Powiem tak ,spółka zaczyna być rozgrywana i zanim odjedzie na 15-20 zł (tak ,tak kto jest dłużej na giełdzie wie jak to działa )być może cofną ja na 1,8-2 podobny mechanizm od debiutu widac na ppg ,co do zarzutów odnośnie sypania przez insiderow to proszę pamiętac o obowiązku informacyjnym jedno jest pewne może boleć ale przed debiutem gier a są dwie kurs będzie dwucyfrowká zapisać mój post przypomnę się aha i brednie że gaming jest passe włóżcie między bajki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -3,21% 1,81 2022-05-25 13:33:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.