Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,18 zł , zmiana od tamtej pory: 28,38%

Re: Gdzie jest ta obiecana dywersyfikacja portfela?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-01 o godz. 12:22 ~ehh napisał(a):
> Prezes ostatnio tak pięknie mówił o wchodzeniu w tematy tramwajowe. A we wczorajszym przetargu na tramwaj do Wilanowa w Warszawie sami więksi gracze, tylko Torpolu brak. Nawet Trakcja jest...

nie no stosunek 1 do 259 mld zł synek ty nawet procentów chyba nieznasz a co dopiero o rynku kolejowym
samusie musiala wc sprzątać w ubeckim bud. bp brakło na szkałcenie ł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 4,57% 16,92 2022-05-27 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.