Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,25 zł , zmiana od tamtej pory: 15,41%

Re: GDYBYM MIAŁ TROCHĘ KASY DO STRACENIA TO WARTO BYŁO BY TU ZAINWESTOWA

Zgłoś do moderatora
Mazur, tyle lat żyjesz na świecie a dopiero teraz przyszedłeś po rozum do głowy. Kto Ci kazał pakować całą kasę w energetykę. Przecież było wiadomo, że przez politykę UE to najbardziej ryzykowna branża na GPW. Na co Ty liczyłeś? Portfel akcyjny powinien być zdywersyfikowany, co najmniej 7-8 walorów i 3-4 branże. Wśród tych branż banki to podstawa, najlepiej dywidendowe z mocnym wsparciem właścicielskim. Dziś do tego dochodzi okazja cenowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY -0,98% 45,30 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.