Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,52%

Re: Gdyby TO W POLICACH, BO PRZY PRODUKCJI POLIC SĄ TONY WODORU UBOCZNIE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-15 o godz. 09:00 ~Kb napisał(a):
> Nadal czekam. Czyżby internet Ci nic mądrego nie podpowiedział?

I TO TAK NALEŻAŁO BY ROZEGRAĆ, BY POLICE PRODUKUJĄC TWORZYWA MOGŁY ZASTOSOWAĆ TONY WODORU JAKO UBOCZNY EFEKT FRAKCJI. A CO MATURY PAN NIE MA Z CHEMI, I LUFA Z CHEMII NA KONIEC MATURY!?????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,00% 28,80 2021-09-24 17:02:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.