Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,93 zł , zmiana od tamtej pory: 37,80%

Re: GDYBY PREZES KACZYŃSKI, CHCIAŁ WYBUDOWAĆ PIRAMIDĘ KACZYŃSKIEGO, TO J

Zgłoś do moderatora
NIEKTURZY NIE MAJA GŁOWY DO PINIENDZY, JA ZNAM TAKICH I TO BARDZO WIELU, CO INWESTYCJA TO STRATY, MOŻE ODLICZAJA STRATY OD PODATKU? ALE NAJCZĘŚCIEJ TACY BIORĄ SIĘ ZA GIEŁDĘ, CÓŻ BY GIEŁDA BEZ NICH ZROBIŁA, GŁUPI I BOGATY I MU SIĘ WYDAJE, TEGO NIKT NIGDY NIE ZMIENI. JAK PRACOWAŁEM NA FUTURE NA WIG 20 DLA ALANA, TO TENEMU OD KASY TO GŁOWA SIWIAŁA. CO TY MAZUR KUPIŁEŚ? ELEKTRIM NA ZAMKNIĘCIU PO 7,6 ZŁ, I SŁOWA "JA BŁAGAM CIE WYJDZ Z TEGO ELEKTRIMU TO BANKRUT". KUPIŁEM PO 7,60 A WYSZEDŁEM PO DNIU NA 12,60 ZŁ , WIDEŁKI CAŁĄ SESJĄ BYŁY, TO SPRZEDAŁEM. I TO BYŁO TYLE NA Z ELEKTRIM. JAK SIĘ GRA NA FUTURE TO "JAK KTOŚ KĄPIE SIĘ W UKROPIE TO ELEKTRIMU NIE LĘKA SIĘ". A TE GAMONIE ZAWSZE ODWROTNIE OBSTAWIAJĄ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,01% 10,93 2022-06-24 17:00:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.