Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: gdyby nie to zlodziistwo , hawe by zarabialo kokosy w pandemii

Zgłoś do moderatora
Akurat to pytanie anonima jest dobre, bo czy jest możliwe licytowanie czegoś, czego się nie posiada? Zwykle najpierw jest zajęcie komornicze, a dopiero później licytacja zajętego majątku. Jeszcze dziwniejsze było to, że prezes nie wiedział w czyim imieniu prowadzona jest licytacja. Tak się zastanawiałem, czy prezes sam nie wymyślił tej licytacji. A może komornik sprzeda akcje nie posiadając ich fizycznie i nowy nabywca będzie prosił prezesa o ich wydanie, tak jak my próbujemy odzyskać nasze akcje Hawe S.A. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.