Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: gdyby nie to zlodziistwo , hawe by zarabialo kokosy w pandemii

Zgłoś do moderatora
Niestety w tej układance jest dwóch graczy CFI i Skarb Państwa i mam wrażenie, że ani jednemu, ani drugiemu nie jest po drodze z drobnymi akcjonariuszami.
Sposób prowadzenia interesów przez CFI raczej nie wzbudza zaufania. Nie chciałbym mieć takiego wspólnika. Przecież oni chcieli wziąć wszystko dla siebie i z nikim się nie dzielić, ale pojawiło się ARP i PAH i temat im się skomplikował. I co, teraz chciałbyś się z nimi dogadywać? Przy pierwszej lepszej okazji zostałbyś z niczym.
ARP i SP chyba też nie grają z mniejszościowymi. Takie można odnieść wrażenie obserwując to co się dzieję w KNF, prokuraturach i sądach. KNF nie reaguje, a sądy i prokuratury przeciągają tematy i na koniec podejmują decyzje niekorzystne dla mniejszościowych.

I jeszcze coś dla tych, co nie czytali zakopanych wątków:

https://m.bankier.pl/forum/temat/8212727
https://m.bankier.pl/forum/temat/8157059

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.