Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,85 zł , zmiana od tamtej pory: 1,01%

Re: Gdyby HUG nie robił BUYBACK w ostatanich 2 latach to miałby 1.4 MLD

Zgłoś do moderatora
No wlasnie to jest najwieszksze pytanie --- Dlaczego kurs HUG jest tak nisko .----To jest bardzo dobre Pytanie .

1.Dlaczego Rynek wycenia CZysty bizness HUG ( wylaczajac z akpitalziacji Kase jaką ma ) na tylko na ---ok 550 M PLN ---czyli nie wiele wiecej niz BLO , 11 bit czy nie tak dawno CRJ czy PCF group czy nawet GOP ( przed debiutem IFZ) ---- Dalczego rynek wycenia spółkę ktora ma podobne wyniki Finasowe w TYM roku jak CDR ( ktory ma wycene 19 MLD PLN ) ---wycenia go niewiele wiecej niz wyceniał jeszce kilka lat temu takie MOVIE --FOR---STARWARTD --- a duzo nizej niz OML czy AIG itp itd.

2. Dlaczego rynek wycenia tak nisko HUG na 1.1 MLD PLN --- ktory od IPO ---ma przychodu 4. 7 MLD PLN---- EBITDY 1.3 MLD PLN--- Ktory ma ponad 500 M PLN w kasie spółki ( a gdyby nie BUY back miałby 1.4 MLD PLN --tyle co CDR) ---i ktory ma nadal wyniki tak duze---że porównywalne z CDR ktory ma wycene 19 MLD PLN .

3. Dlaczego są takie sytaucje na rynku jak ----- była sprzedaz duzego udziału w XTB w 2020 po 6 PLN , przez fundusz ktory w nim siedział od 2012 roku ? ---Teraz XTB kosztuje 75 PLN ---dlaczego w 2014 roku OFE sypało akcjami 11 bit po 10-14 PLN w momencie debiutu TWOM --kilka lat pozniej kurs 11 bit latał powyzej 500 PLN ----Dlaczego JAkubas w latach 2010/2011 sprzedał kilkadzisiat M Akcji CDR po 3-4 PLN ---- 9/10 Lat pózniej one kosztowały 400 + PLN ---dlaczego Rynek trzymał po 20 PLN kurs CDR pzrez ROK ---po świetnym debiucie W3 .

4. https://www.youtube.com/watch?v=fFl7hEVSE1Q

5. Dlaczego w 2021 roku Inwestorzy masowo zapisywali sie na akcje HUGE po 50 PLN gdzie redukcja tych zapisów była bardzo duza ---a Rynek wyceniał HUG na 4 MLD PLN ---- wiekszośc kasy ok 1 MLD PLn trafiła do Starych akcjonariuszy HUGE ktorzy sprzedawali swoje akcje ----Moze to jest jakieś wyjasnienie ----DUZA kasa z IPO trafiła do akcjonariuszy HUG , byc moze chcieli / chcą zrobic oni MYK jak zrobił wojciechowski z JWC --zebrał duza kase z IPO przy cenie akcji z IPO 40 PLN do swojej kiesszeni a po ponad 10 latach Zebrał z rynku Resztki akcji JWC po 3 PLN ---biznes Zycia JESZ CIASTKO i MASZ CIASTKO ----moze kombinuja taki myk jak robia na GRENEVII --czyli chec wycofania z gieldy po obsówie kursu --tylkoz e Grenewia ma jednak Gorsze wyniki ---ma 1.4 MLD kapitalziacji no i ma zadłuzenie dlugotermionowe Finansowe na prawie 1 MLD PLN ---a HUG jest CZYSTY jak łza w kwestii kredytów .

6. Jednym słowem NIE wiem dlaczego spólke ktora ma obok CDR najwieksze WYNIKI finansowe za 2024 rok w GROMYM Polskim Swiatku ---wycenia rynek na tylko 1.1 MLD PLN ---nie wiem dlaczego Rynek wycenia spólke ktora w kilka ostatanich lata przyniosła prawei 5 MLD PLN przychodów i 1.3 MLD PLN ebitdy --ma w kasie 500 M PLN ( a miałaby 1.4 MLD PLn gdyby nie skupy akcji ) wycenia na 1.1 MLD PLN . ---Po prostu nie wiem ----ale wiem ---że to moze byc tak zwana Okazja rynkowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLOOBER 0,60% 25,10 2025-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.