Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,26 zł , zmiana od tamtej pory: -10,04%

Re: Gdyby babka miała wąsy, to by dziadkiem była? Ja MAZUR pytam????????

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-15 o godz. 22:27 ~Kb napisał(a):
> A ten żarcik z wodą i odorem to akurat nie na miejscu bo reforming parowy biogazu to akurat najniżej emisyjny proces produkcji wodoru.

I TU ZDECYDOWANIE MASZ RACJĘ, TYLKO JAK TO ROBIĆ BEZ TAKICH KOSZTÓW ENERGETYCZNYCH? A DA SIĘ TYLKO MUSI TO ROBIĆ KTOŚ KTO WIE JAK TO ZROBIĆ. A TU PUSTY BEŁKOT WSPIERAJĄCY STAN JAKI JEST, I BY BYŁO TAK JAK BYŁO, ZNACZY "PIERDOLAMENTO I TECHNOLOGIA ŻE STRACH SIĘ BAĆ. Z GAZU ROBIĆ WODÓR??? A Z WODORU BUTY? ABSTRAKCJA JAK DLA MNIE, PRZEPRASZAM ADWERSARZY ZA TE SŁOWA, ALE JAK SIĘ NIE WIE O CO CHODZI TO TYLKO SNAFCA WYPISUJE CO MU PO ŁBIE CHODZI. A TU Kb PROSTO PISZE I TO JEST TEMAT TECHNOLOGII, JA TO ZNAM I JA WIEM JAK TO TANIO ENERGETYCZNIE PRZEPROWADZIĆ. ALE PO CO JA? JA SĄ MUNDRE I POPIERDÓLKI PISZĄ, ZNACZY SPECE A HEMII.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -1,51% 29,92 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.