Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: 19,75%

Re: gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ

Zgłoś do moderatora
W obszarze działań promocyjnych i reklamowych Polcolorit S.A. w I kwartale 2016 roku przeprowadzi zwiększone działania mające na celu promocje i ekspozycje wyrobów na rynku krajowym oraz eksportowym Spółka pisze iż przeznaczy 1.5 mil na sfinansowanie wydatków marketingowych poniżej jedne z wielu nowych ekspozycji /według mnie słuszne rozwiązanie aby dotrzeć do klienta/ ,dlatego jest szansa na wzrost przychodów i zysków ale dalej jest wiele miejscowości gdzie firmy handlujące płytkami nie mają ich produktów w ofercie białych plam jest bardzo dużo jeszcze raz powtarzam iż płytki powinny być dostępne w każdym sklepie z płytkami ,dodatkowo zalecam spróbować na bazie sklepu firmowego gdzie prawidłowo wprowadzili projekty gratis zrobić sklep internetowy również z usługą projektu gratis,można pomyśleć na zasadzie franczyzy o otwarciu sieci placówek z płytkami,lub może nawet bez franczyzy zrobić sieć placówek w których sprzedawaliby swoje płytki oraz inne towary powiązane z remontem /ale to duże koszty / ale w wersji mini mini powstawiać choć ekspozycje płytek nawet na pasażu w marketach spożywczych dobrać lokalizacje tam gdzie w pobliżu deweloperzy budują mieszkania ,zadanie ekspozycji reklama aplikacji mobilnej, oraz strony sklepu internetowego , w ulotkach zostawić przykładowe projekty ,nawet pracownik nie musi obsługiwać stoiska wystarczy telefon do osoby przyjmującej zamówienia lub dla projektantów ,towar spakować wysłać klientowi ,inaczej samo się nie sprzeda ,dobrze iż choć te ekspozycje odnawiają powinno to pomóc

Efektowna ekspozycja ponownie ukazująca piękno połączenia płytki ściennej Eixir Bianco 30x60 z drewnopodobnym gresem Foresta Bronzo 15x60 - tym razem w salonie łazienkowym Bokaro we Włocławku. 

link 

link 

Przedstawiamy nasz nowocześnie zaaranżowany boks ekspozycyjny w salonie łazienkowym Cermax w Wilkowicach. 
Połączenie drewnopodobnego gresu Foresta z płytką ścienną Elixir Bianco, to ostatnio ulubiony zestaw naszych klientów. Nic dziwnego - mieniąca się powierzchnia płytek z serii Elixir wspaniale rozświetla wnętrze i dodaje mu blasku, a dzięki płytkom i mozaikom z kolekcji Foresta nabiera ono wyrazistego, a jednocześnie przytulnego charakteru. 

link 

link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.