Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -31,45%

Re: Gaz i atom nie będą zielonymi źródłami energii ? ... - 40 % ?

Zgłoś do moderatora
miało być tak pięknie, a będzie jak z Ożarowem - cmentarze komunalne pełne są czaszek frajerów, którym Służby Specjalne prały głowy w przedmiocie Elektrowni atomowej :-))). Teraz Niemiec pozbywa się w 100% tego atomowego syfu, a my jak samochody i czołgi kupimy starą technologie od Hansòw. Wytłumaczą je

, że jest sprawdzona i w promocji, a na nową poczekamy kolejne dziesięciolecia :-)). A wszystko dlatego, że z miłości do braci pokazujemy potężnej Federacji Rosyjskiej środkowy palec :-))).
Mieszamy się w sprawy ZSRR, które i tak się odbuduje. Bójmy się raczej USA, które na terenie Polski może rozpętać wojnę nuklearną z ZSRR, a po wszystkim wskazać b.Polskę jako prowokatora od 50 lat, który zdestabilizował nie tylko sytuację w regionie, ale i na świecie :-))). Pożyteczni idioci zawsze są w cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -0,46% 21,80 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.