Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,59%

Re: Gastronomia zamknięta do 27.12.

Zgłoś do moderatora
Wszyscy nagle już nie myślą o tym, że masowe szczepienie już w drugiej połowie stycznia tylko czarno-wieszczą , że niby już było lepiej a teraz będzie gorzej. A może to i lepiej żeby ludzi zdyscyplinować jeszcze na finiszu tego całego zamieszania z covidem. Jak ludzie przesiedzą całe ferie w domu to się potem nie będą długo bronić przed szczepionką. Inaczej sporo ludzi pomyśli że może jest nam ( całej populacji ) ona wcale nie potrzebna i zacznie się cyrk. Myślę, że to przemyślane ruchy i koniec pandemii już bliski. Pamiętajmy, że kupujemy przyszłość gastronomii fast food. Ja kupuję. Nie będę sprzedawał bo może spadnie o 2 zł lub 4. Nie przyłączę się do drobnych spekulantów. Jestem inwestorem z zasadami i nie przyłożę ręki do wariowania z kursem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 0,14% 28,94 2021-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.