Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,34%

Re: Gastronomia zamknięta do 27.12.

Zgłoś do moderatora
>>Masakra co te PISowce zrobili z gospodarką..Dobrze się rządziło, jak była sielanka i gospodarka rozpędzona przez poprzedników.< Co robi z myśleniem ślepa nienawiść. Tak, PIS wymyśliło pandemię, PIS stworzyło wirusa, bo PIS chce zniszczyć gospodarkę. PO z kolei rozpędziło gospodarkę tak bardzo, że aby ratować budżet trzeba było ukraść ludziom kasę z OFE, co klepnął całkowicie niezależny od ówczesnej wladzy, sprawiedliwy SN. Skąd wy się bierzecie? Można wiele PIS zarzucić, nie sa rządem marzeń, ale na Boga, ludzie, trzymajmy się ziemi i realiów, bo odlatujemy przez tą wzajemną nagonkę polityków i zależnych od nich mediów w jakiś wirtualny kosmos. Z tego nic dobrego na pewno nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,07% 28,88 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.