Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  119,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,84%

Re: Garage Italia Finance S. r. zwiększa udziały

Zgłoś do moderatora
https://ir.youngtimers.com/

Zobaczcie kto nabył ponad 5% pakiet GREMII. Pojawiają się TUZY!!!

Youngtimers AG to szwajcarska firma inwestycyjna działająca w specjalnych sytuacjach, skoncentrowana na globalnych sektorach mediów, handlu elektronicznego i dóbr typu lifestyle. Jesteśmy notowani na giełdzie w Szwajcarii (YTME: SWX) i cieszymy się silnym dostępem do kapitału zarówno poprzez publiczne rynki akcji, jak i naszą linię obligacji o wartości 100 mln EUR ustanowioną na poziomie Garage Italia Finance S.à rl, naszej 100% spółki zależnej w Luksemburgu.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRMEDIA -1,64% 120,00 2023-03-30 16:46:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.