Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: -8,52%

Re: Gaming leci a Vivid się trzyma!!

Zgłoś do moderatora
jak od 19 lat masz konto i dalej siedzisz na forum bankiera to ty już się człowieku niczego nie nauczysz
współczuję ci bo sam wiszę na haku i boli nieznośnie ale ból hartuje charakter
sam wiesz panie dzieju że przez ostatnie 20 lat wiele firm z gpw zbankrutowało tutaj mamy kolejnego kandydata który spełnia większość kryteriów
już nawet prezio biznes akwariowy na boku rozkręca bo sam wie że vivid nie rokuje
sorry że tak cię pokarało bo masz już swoje lata ale samookłamywanie jeszcze pogorszy twój stan jak to ma miejsce w przypadku marka
pozdrawiam i życzę sukcesów inwestycyjnych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIVID -1,85% 1,48 2021-07-23 16:05:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.