Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

Re: Gaming leci a Vivid się trzyma!!

Zgłoś do moderatora
Kubek bredzisz sam nie wierzysz w to co wypisujesz czym ty się zachwycasz wyniki na minusie kurs wali na dno. To nie warte nawet 50gr ledwo się im udało, że nie doszło do bankructwa a ty takie głupoty wypisujesz. Posiedzisz w tym jeszcze parę lat a i tak nie zarobisz a kasę w to włożoną nigdy nie odzyskasz. Jak jesteś tak naiwny to kupuj bo nikt inny tak nie da się w to wkręcić, prezes ci podziękuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIVID -1,85% 1,48 2021-07-23 16:05:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.