Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -8,83%

Re: Gaming leci a Vivid się trzyma!!

Zgłoś do moderatora
Hehe, Kodorek właśnie widzę co Ty tu wyczyniasz. Dziecinada :) Te rozmowy, sam ze sobą pod różnymi nickami, brak argumentów i podszywanie się pode mnie :) Poezja! To, że się pode mnie podszywasz to akurat mi bardzo schlebia, widać że się liczysz ze mną i czujesz mój autorytet. Nigdy nie miałem takiego wiernego wielbiciela :) Miłego czuwania dziś wieczorem, w nocy, jutro, w weekend, przez każdą minutę kolejnego roku. Niech moc klawisz F5 będzie z Tobą młody padawanie, hehe ;) Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIVID -1,79% 1,42 2021-07-30 10:58:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.