Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: -8,41%

Re: Gaming leci a Vivid się trzyma!!

Zgłoś do moderatora
Wchodzę na forum po weekendzie a tu marek czuwał i warował hahaha. Mareczku piszesz brednie od ponad roku .Według ciebie co miesiąc wystrzał hahaha, Ja konsekwentnie szlaban na wzrosty. Do 30 kwietnia nic się nie ruszy. Trzeba zobaczyć ile im kasy zostało. Wiem pewnie myślisz że ja to ari, kościółek , itd. hahaha W firmie się poprawia ale nie na tyle żeby zacząc wzrosty na kursie . Wojczakowski jasno powiedział że jeszcze nie czas na fundusze :) Pogrzeb dzieciaku w jego wypowiedziach a znajdziesz :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIVID -1,85% 1,48 2021-07-23 16:05:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.