Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: 37,42%

Re: Gameranx: Top 10 Survival Games of 2022 - Occupy Mars #5

Zgłoś do moderatora
Widać, że powoli kapitał zaczyna płynąć na NC gamedev. Grube wzrosty na LMG oraz Cherry, czekamy na kolej PDG na konkretną spekulacje. Dobry moment na ogłoszenie premiery na wrzesień, momentalnie by się 4 z przodu na kursie pojawiła. Uśredniłem wczoraj PDG do ok. 50 zł. Arkusz dziurawy niesamowicie, więc udana premiera moze kurs grubo wywindowac. Przed premierą dotarcie do 55-60 byłoby super. Oprócz tego DRAGO nieźle wygląda pod Food Truck i WS. Wydaje mi się, że THE DUST także ubił dołek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -3,18% 42,60 2022-12-02 16:06:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.