Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,80 zł , zmiana od tamtej pory: 18,36%

Re: Game Island z umową na serum na 1,7 mln euro

Zgłoś do moderatora
Ale przecież napisali „co istotne, spółce Game Island będzie przysługiwała cześć przychodów (renvenue share) uzyskanych już od pierwszej sprzedanej kopii Serum. „

Więc jak nie widzisz udziału od sprzedaży ? Budżet jasno wynika i jest pewnie na ten moment ustalony w okolicy 7/8 mln zł. Pamiętajcie że Game Island pozyskało tez już ponad milion zł i cześć tych środków przeznaczyło na Serum. Z tego co widziałem pieniądze nie poszły w błoto bo gra wyglada fenomenalnie już na UE4 a co dopiero na UE5.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,33% 15,15 2023-06-02 15:18:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.