Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,25 zł , zmiana od tamtej pory: 13,96%

Re: Game Island z umową na serum na 1,7 mln euro

Zgłoś do moderatora
Czyli znamy budżet na serum 7,5mln pln przy dzisiejszym kursie. Brawo TD i gratuluję GIsland. Z komunikatu wiemy, że budżet może wzrosnąć oraz od pierwszej kopii GI będzie otrzymywać wpływy. To dobrze. Niech to bedzie 5, czy 10% z gry do czasu zwrotu nakladów, a później ten wskaźnik może się zmienić. Czyli jeszcze zostało info o wydawcy inkwizytora. Czekamy i trzymamy kciuki za powodzenie projektów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,67% 15,10 2023-06-07 16:36:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.