Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 971,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,34%

Re: #FW20M21

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-12 o godz. 16:07 klapa_ napisał(a):
> Zachowanie naszej Wigusi to typowe " nie chcę, ale muszę".  Brak jakiejkolwiek własnej inicjatywy, ruch oporny,  wymuszany sytuacją na rynkach międzynarodowych. 

No naprawdę sama bym lepiej tego nie ujęła .. :-))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,04% 2 431,00 2021-10-22 15:26:39
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.