Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 955,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,89%

Re: #FW20M21

Zgłoś do moderatora
z serii spostrzeżenia:

- system automatyczny (taka nazwa bo w tym zakresie można umieścić systemy o różnym poziomie i różnych sposobach wykorzystania algorytmów, za Wiki: "Algorytm – skończony ciąg jasno zdefiniowanych czynności koniecznych do wykonania pewnego rodzaju zadań, sposób postępowania prowadzący do rozwiązania problemu")
- można uznać za coś warty jeśli podpięty do jakiegokolwiek instrumentu na jakiejkolwiek giełdzie nie przyniesie straty w długim terminie.
Podobnie jest zresztą ze szczepionkami, muszą wykazać skuteczność w długim terminie i dużej populacji.

Pojęciem trendu zaczęli posługiwać się nawet w telewizorni porównując liczbę zakażeń tydzień do tygodnia czy dzień do dnia. Szkoda że wielu graczy odrzuca ten najistotniejszy wskaźnik w zakresie kształtowania się ceny w obrocie handlowym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.