Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 944,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,59%

Re: #FW20M21

Zgłoś do moderatora
Ćwicz panowanie nad nerwami bo ta umiejętność przydaje się też w grze na FW ;-) Cóż czasem mam takie zachowania że na nerwy działam. Klapa ale nawet jak Cię pytałem to nie po to by komentować i oceniać ale by na przykładzie zgłębiać psychologie i zachowania zawodowca bo przecież uczyć się trzeba od najlepszych ;-) Jak nie gram to mam więcej wizji i scenariuszy w głowie i chyba wtedy mam więcej skłonności do pisania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.