Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 945,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,52%

Re: #FW20M21

Zgłoś do moderatora
Mnie ta konsola całkiem nie pasi. Po powrocie do gry, robię już szóstą transakcję i ciągle wokół zera, a właściwie lekka strata. W takim stylu, nigdzie nie zajadę. Kończy się kwartał, a ja na minusie. Styczeń zapowiadał super rok. Luty, w dwa tygodnie, sprowadził mnie pod kreskę. Od rozliczenia też minus. Tęsknię do innych poziomów niż 1900-2000. Nie wydaje mi się, że mamy szansę na wybicie górą. Raczej czekamy na korektę bazowych, która jakoś nie chce nadejść. Niemniej to opinia z serii "wydaje mi się". Z wykresu to raczej wybicie górą ma większe szanse. To opinia średnioterminowa. Krótkoterminowa na dzisiaj, to 1910. Za wsparcie uznałbym max z 25.03 (1911). To wsparcie cenowe, zawarte pomiędzy 50% a 61,8% korekty ostatnich kilkudniowych wzrostów.
Niestety, krótkoterminowa prognoza, może być zafałszowana zajętą pozycją S (myślenie życzeniowe). Rzeczywistość, na razie, mówi, że dzisiaj już nie pójdziemy na południe (chociaż pierwsze 30 min były po mojej myśli).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.