Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 945,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,99%

Re: #FW20M21

Zgłoś do moderatora
Poprzednia seria to konsola, konsola po wcześniejszym wzroście więc dopóki nie nastąpi z niej wyłamanie to preferuje poprzedni kierunek.
Obecnie wyłamanie to zejście poniżej 1880 z zamknięciem D1, jeśli by do tego doszło podobne zamknięcie na T1, to by była duża klapa.
Dopóki się bronimy to nadzieja na odkrycie Wysp Szczęśliwych nie gaśnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,08% 2 431,00 2021-10-26 17:04:36
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.