Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -14,62%

Re: fuzja czy przejecie ucichło

Zgłoś do moderatora
Tutaj wyniki finansowe to 2 rzędna sprawa.Bendą chcieli to pokażą lub nie.Jak nazbierają tyle by przymierzyć się do przymusowego wykupu wtedy zobaczycie dla kogo zbierali po wycofaniu z gpw.Jezeli jest 2 osoba z takim posiadaniem jak ja i nie peknię beż nas nie dają rady zdjąć. Gra idzie o dostęp do rynków na świecie które ma protektor przejęcie przez firmę która dorzuci i rozbuduje nowe produkty (+atesty protektora).Pytanie jest jedno czy gra lumy jest pod firmę z branży czy może ktoś duży z USA czy Chin. Było by super dlatego przy obowiązkowym wykupie muszą się dużo bardziej niż nawet te 15.Pozdrawiam cierpliwycz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,45% 2,22 2022-12-02 16:33:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.