Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: 84,85%

Re: Fundusz Stabilnego Rozwoju

Zgłoś do moderatora
No właśnie"Nie wiesz". To poco udajesz że wiesz? Typowe, ograniczone rozeznanie tematu, nękanie, straszenie i powtarzanie tych samych tez z nadzieją że ktoś uwierzy. Typowa manipulacja. Dam ci darmową radę, biednych naiwnych staruszków szukaj gdzie indziej tu ich nie znajdziesz. Nie zajmuj się rynkiem kapitałowym bo jak sam przyznałeś nie masz o tym pojęcia. Skup się na staruszkach oni nie umieją się bronić i wytykać ci niekompetencji. Żegnam, nie będę więcej tracił na ciebie czasu, podejrzewam że już wszyscy widzą kim jesteś i jakie masz intencje.
PS.
Z tym windykatorem to był typowy strzał w kolano:) Pozdrawiam gorąco, twój szczery fan:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -0,65% 61,00 2021-07-29 17:01:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.