Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,06 zł , zmiana od tamtej pory: 29,54%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
poki banki centralne zaciesnieja i nie poluzowuja to dziala jak hamulec na akcje ale ja uwazam że obecne zaciesnienie to za malo zeby zabic byka

a to -5% za oceanem dzisiaj na technologi to bylo nie do przewidzenia patrzac tylko na cpi , mieli w planie pociac kreski, zaskoczyc gracza i tak zrobili a farmazony o cpi to mozna miedzy bajki wlozyc

bessa w krachu to by byla gdyby fed wypychal aktywa a na razie tylko nie roluje i mamy z tego kontrolowane kreseczki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,34% 119,25 2022-11-30 15:30:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.