Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,62 zł , zmiana od tamtej pory: 35,53%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Nasdaq spadł teraz o prawie 30% w stosunku do swojego szczytu, a Fed nawet się nie wzdrygnął. Zamiast tego kontynuują z 95 mld USD QT (miesięcznie!) plus co najmniej kolejną podwyżkę stóp procentowych. Witamy w okrutnym, stagflacyjnym środowisku.

twitter TaviCosta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,90% 118,75 2022-11-30 15:08:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.