Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,22 zł , zmiana od tamtej pory: 40,29%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Indeks DXY Dollar wzrósł do najsilniejszego w porównaniu z małym koszykiem firm fiducjarnych od czerwca 2002 roku.... Jak zauważyliśmy wcześniej , wzrost ten nastąpił w wyniku kryzysu na rynkach wschodzących , które stoją w obliczu wezwań do zapłaty odsetek od długu w dolarach . Ten wzrost dolara jest bombą zegarową dla światowych rynków i pokornie sugerujemy, że jeśli ten trend się utrzyma, Powell Pivot nie będzie pochodził z „osiągnięcia celów inflacyjnych”, ale z presji, aby zatrzymać dewastację w pozostałych częściach świata."

https://www.zerohedge.com/markets/dollar-index-surges-above-covid-panic-highs-gold-back-below-1700

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,38% 118,15 2022-11-30 14:48:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.