Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,95 zł , zmiana od tamtej pory: 16,42%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Osobiście zakładam, że nie dojdzie nawet do tego, a korekta z jaką od kilku tygodni mamy do czynienia, niezwykle jak widać słaba nie będzie w stanie wygenerować za przeproszeniem nawet pierdnięcia. Uważam, że Smart Money nie odpuszczą na cal. Nie dadzą odetchnąć posiadaczom akcji, którzy są już i tak w bardzo trudnej sytuacji, na progu załamania. Przeczołgają ich zdrowo od początku sesji w poniedziałek."
https://chodzikksiezycowy.wordpress.com/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,86% 119,85 2022-11-30 13:58:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.