Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,95 zł , zmiana od tamtej pory: 15,10%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Poniedziałek może być bardzo interesującym początkiem tygodnia, zwłaszcza, że ​​komentarze Jerome'a ​​Powella w Jackson Hole w piątek absolutnie zrujnowały rynki. W rzeczywistości zrobił prawie dokładnie to, co sugerował nasz artykuł z zeszłego tygodnia : nadal był niejasny i nie dawał gołębich nadziei."
https://www.zerohedge.com/news/2022-08-27/powell-destroys-markets-jackson-hole

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,69% 118,50 2022-11-30 15:36:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.