Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,75 zł , zmiana od tamtej pory: 9,33%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Rosja proponuje nowy międzynarodowy standard handlu metalami szlachetnymi: Moscow World j (Standard (MWS), który stanie się alternatywą dla London Bullion Market Association (LBMA)... Proponowany jest również komitet ds. ustalania cen metali szlachetnych, złożony z banków centralnych i największych banków krajów należących do Eurazjatyckiej Unii Gospodarcze...  ceny metali szlachetnych będą ustalane albo w walutach narodowych kluczowych krajów członkowskich, albo przy użyciu nowych jednostek monetarnych wykorzystywanych w handlu międzynarodowym – np. nowej waluty BRICS zaproponowanej przez Putina ...  Na podstawie tego nowego rynku zamierza rozwijać system dwustronnego handlu walutami krajowymi, który w szczególności wyklucza dolary, euro i funty.. Na początek Rosja ustaliła cenę złota w rublach na 5000 centów za gram, co daje 2447,17 USD za uncję trojańską. Porównuje się to raczej korzystnie z obecną poprawką LBMA w wysokości 1737,84 USD. Wygląda na to, że czasy, w których LBMA była w stanie obniżyć ceny złota za pomocą manipulacji papierowym złotem, kończą się..."
https://www.zerohedge.com/news/2022-08-15/russia-proposes-new-standard-compete-rigged-london-bullion-market-association-lbma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,03% 118,90 2022-11-30 13:42:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.