Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,65 zł , zmiana od tamtej pory: 4,62%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
zasoby sie koncza wiec musi byc drozej bo popyt ten sam a surowca bedzie mniej
trzeba inwestowac w przedsiewziecia ktore sprawią że mniej surowca bedzie potrzeba bo uzupelnia braki zieloną energią tylko ja nie widze takich przedsiewziec na skale globalna a nawet na skale krajową, nigdzie , to są jakies nieznaczace inwestycje wiec na co ta kasa pojdzie?
pol ukradną a poł wydadzą bez sensu
a jak mozna koszty w sluzbie zdrowia zredukować? wg mnie nie da się wiec te pieniadze to po prostu dodruk zasypujacy dziure

byl komunikat bodajze najwiecej ludzi po 65 , padl rekord
a skad dla nich emerytury ? ich jest najwiecej w stosunku do ludzi pracujacych
to jest problem socjalizmu , dlatego mamy dodruki

czekamy czy firmy zaczna zwalniac pracownikow
krzywousty u nas zrobil wakacje i konsumpcja nie spada , byle do wyborow
ida w złą strone, jak nie mozesz splacic kredytu to nie musisz, mozesz nie placic rat kiedy raty sa najwyzsze, to juz jest patologia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,03% 118,90 2022-11-30 13:42:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.