Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,45 zł , zmiana od tamtej pory: 2,82%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
Kontrola przy pomocy baz DNA:

„agencje policyjne budują swoje lokalne bazy danych DNA, gromadzą DNA nie tylko od osób oskarżonych o poważne przestępstwa, ale także, coraz częściej,  od osób, które są uważane za podejrzane, trwale łącząc ich tożsamość genetyczną z kryminalne bazy danych. Wszystkie 50 stanów prowadzi obecnie własne rządowe bazy danych DNA, chociaż protokoły gromadzenia danych różnią się w zależności od stanu. Coraz więcej danych z lokalnych banków danych jest przesyłanych do CODIS, ogromnej bazy danych DNA FBI, która stała się de facto sposobem identyfikacji i śledzenia Amerykanów od narodzin do śmierci. Nawet szpitale włączyły się do gry poprzez pobieranie i przechowywanie DNA noworodków, często bez wiedzy i zgody rodziców. Jest to część  obowiązkowych badań genetycznych noworodków przeprowadzanych przez rząd . W wielu stanach DNA jest przechowywane przez czas nieokreślony. Już teraz trwają prace nad przeprowadzeniem  sekwencjonowania całego genomu u noworodków.  … To tylko kwestia czasu, zanim agenci rządowi dowiedzą się, gdzie byliśmy i jak długo byliśmy w każdym miejscu, śledząc nasze rozrzucone DNA. W końcu naukowcy mogą już  śledzić łososie w setkach mil kwadratowych strumieni i rzek  za pomocą DNA.”

https://www.zerohedge.com/geopolitical/genetic-panopticon-were-all-suspects-dna-lineup-waiting-be-matched-crime

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,86% 118,70 2022-11-30 15:38:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.