Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,45 zł , zmiana od tamtej pory: 2,21%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
"Fed udaje głupiego, zmieniając definicję recesji...
Więc mówisz mi, że łagodniejszy ton Fed nie spowoduje ponownego wzrostu cen surowców? Żaden z problemów strukturalnych nie został rozwiązany. Całkowite nakłady inwestycyjne producentów nie zniknęły, a zaostrzenie polityki pieniężnej zmniejszyło jedynie dostępność kapitału dla nowych inwestycji." O. T. Costa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,25% 118,00 2022-11-30 15:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.