Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,10 zł , zmiana od tamtej pory: 13,89%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
dolar oddal czesc zyskow, pisalem o tym przy kursie 4,85
inwigilacja ? a wiesz że przeszla ustawa o tym że urzad skarbowy moze miec dostep do twojego konta i nie musisz miec statusu podejrzanego jak wczesniej ?
i nic, zero reakcji , głupi ludzie, dopiero jak komornik zajmie wszystjie konta to sie jeden z drugim zdziwi skad o n mial tak szybko informacje o jego kontach, rodzina nie wiedziala a komornik cyk myk i już kasa zablokowana
a nasz krzywousty jakims cudem nie ma grosza przy duszy , ciebie przeswietla a jego nie mozna , on oficjalnie nic nie ma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,73% 119,70 2022-11-30 14:28:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.