Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  107,50 zł , zmiana od tamtej pory: 10,98%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
Trochę z innej beczki. Artykuł o masowej inwigilacji:

"Uważaj na to, co mówisz, co czytasz, co piszesz, dokąd idziesz i z kim się komunikujesz, ponieważ wszystko to zostanie ostatecznie nagrane, zapisane i wykorzystane przeciwko tobie, w czasie i miejscu wybranym przez rząd....
 Chiny twierdzą, że ich inwigilacja AI może już odczytywać mimikę twarzy i fale mózgowe, aby określić, w jakim stopniu członkowie społeczeństwa są  wdzięczni, posłuszni i chętni do podporządkowania się Partii Komunistycznej ...
Od kamer, które identyfikują twarze przechodniów, po algorytmy, które śledzą nastroje publiczne w Internecie, narzędzia oparte na sztucznej inteligencji (AI) otwierają  nowe granice w nadzorze państwowym na całym świecie ”.

https://www.zerohedge.com/political/digital-authoritarianism-ai-surveillance-signals-death-privacy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,38% 119,30 2022-11-30 13:52:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.